قیمت اتصالات شیلنگ

اتصالات شیلنگ لوله های شلنگ را به سایر بخش های شیلنگ، تجهیزات یا سایر اجزاء متصل می کند. سیستم‌ها معمولاً با بخش‌های مستقیمی که توسط اتصالات یا اتصالات و اتصالات به‌طور خاص تشکیل شده‌اند پیکربندی می‌شوند.

استعلام قیمت انواع اتصالات شیلنگ

شیلنگ ها در مقابل لوله ها و لوله ها برای شروع، ممکن است تشخیص برخی اصطلاحات مهم باشد. در صنعت، “لوله” و “لوله” اصطلاحات تقریباً قابل تعویض هستند که استوانه های توخالی سفت و سختی را توصیف می کنند که عمدتاً از یک ماده جامد تشکیل شده اند. با این حال، “شیلنگ” معمولاً انعطاف پذیرتر و قابل حمل تر از لوله یا لوله است و از چندین لایه از مواد مختلف بسته به کاربرد و رسانه حمل شده تشکیل شده است.

علاوه بر این، انتهای یک شیلنگ معمولاً دارای اتصالات یکپارچه (به هم پیوسته، عمدتاً دائمی) و انتهای اتصال است. لوله و لوله معمولاً دارای اتصالات جداگانه هستند که در زمان استفاده یا ساخت اعمال می شوند.

کاربرد اتصالات شیلنگ

مشخصات ساخت و ساز اتصالات و مواد به کاربرد بستگی دارد. مشاوره با تامین کننده اتصالات معمولاً یک مسیر عاقلانه برای بهینه سازی انتخاب قطعات است. با این حال، به طور کلی، اتصالات شلنگ مربوط به سیستم های هیدرولیک یا پنوماتیک است. تعریف این سیستم اولین قدم برای تعیین اتصالات مناسب برای کاربرد است.

کاربردهای شیلنگ هیدرولیک

شامل انتقال مایعات مایع مانند آب و سایر حلال های شیمیایی است. اتصالات هیدرولیک باید دارای مهر و موم هایی باشند که از نشت مایع جلوگیری کند و اغلب باید در برابر زنگ زدگی یا سایر انواع خوردگی شیمیایی مقاوم باشند.

کاربردهای شیلنگ پنوماتیک

شامل انتقال گازها است. اتصالات پنوماتیکی برای جلوگیری از نشت گاز باید آب بندی بسیار محکمی داشته باشند و در برابر خوردگی شیمیایی مقاوم باشند.

انواع اتصالات شیلنگی

اتصالات شیلنگ بر اساس نوع اتصال و عملکردی که انجام می دهد متمایز می شوند.

ارتباط

اتصالات از طریق تعدادی از روش های مختلف اتصال به لوله ها متصل می شوند که هر کدام دارای راحتی ها و مزایای خاص خود هستند.

اتصالات توپ و آستین یک آستین بیرونی را به یک اتصال داخلی (توپ) متصل می کند. آستین جمع می شود تا دو سر اتصالات را به هم متصل و جدا کند. برخی از اتصالات توپ و آستین به عنوان اتصالات فشار به اتصال عمل می کنند که برای کاربردهایی که نیاز به قطع و وصل مکرر بخش شلنگ دارند مناسب هستند.